6 AY GARANTİLİ ONARIM

Teknotax olarak iPhone Wifi tamir sorunu işlemlerini garantili olarak yapıyor ve garanti belgenizle birlikte cihazınızı teslim ediyoruz.

Telefonunuzun Wifi’si Açılmıyor mu?

iPhone telefonunuzu farklı modemlere bağladınız, wifi ayarlarınızı sıfırladınız, ancak cep telefonunuz yine internete bağlanamıyorsa bunun nedeni wifi entegrenizin arızalı olmasıdır. Teknik servisimizde bu işlem 30 dakika içerisinde yüz yüze yapılarak cihazınız size garantili olarak teslim edilir.

hemen iletişime geç
Cihazımın wifi butonu aktif değil, wifi açılmıyor, wifi ağlarına bağlanıyorum? Nedeni nedir?

Bu anakartsal bir sorundur. Düşme, darbe yada sıvı temasa bağlı olarak cihazın wifi entegresinde arızalıdır. Profesyonel onarım gerektirir. Profesyonel ve garantili onarım için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cihazımın bluetooth butonu aktif değil, bluetooth açılmıyor ? Nedeni nedir?

Yine bu sorun da wifi entegresi arızasıdır. Wifi açılmıyor sorunu ile beraber görülmektedir.

Wifi entegresi onarımı nasıl yapılır, wifi entegresi değişimi mi gerekir?

Genellikle entegrenin anakart ile bağlantı kurduğu yollar kopmaktadır ve bu yollar tel çekme lehimleme ile anakarta sabitlenir. Entegrenin değişimi ise parça arıza verdiğinde yapılmaktadır.

İnternete modeme yaklaştığımda bağlanabiliyorum, modemden uzaklaştıkça bağlantım kopuyor, cihazım çok az modem buluyor. Nedeni nedir?

Wifi ve bluetooth için çekim gücünü sağlayan parça wifi antenidir. Wifi anteni koptuğunda yada arızalandığında bu sorunlar ortaya çıkar. Teknotax olarak size kısa bir süre içinde çözüm sağlıyoruz.

GPS doğru konum göstermiyor? Nedeni nedir?

GPS’ in konum bulmasını sağlayan parça da wifi antenidir. Wifi anteni değişimi gerekmektedir.

IPHONE WİFİ ARIZASI NEDEN OLUR?

  • Aşırı darbe alma
  • Yüksekten düşme
  • Sıvı temas ile oksitlenme
  • Fazla ısıya maruz kalma
teknotax.com

iPhone Wifi Onarımı

iPhone wifi onarımı yapılırken anakart üzerinde bulunan arızalı entegrenin sökülerek yerine yenisinin takılması gerekir. Bu işlem profesyonellik gerektirdiği için TEKNOTAX gibi profesyonel bir ekibe cihazınızın teslim edilmesi gerekir. Teknik servisimizde bu işlem kısa sürede ve garantili bir şekilde gerçekleştirilir.

YURTİÇİ KARGO GÖNDERİ KODU: 439160898

IPHONE WİFİ AZ ÇEKİYOR?

iPhone az çekme sorunu genelde modemden uzaklaştıkça yaşanır. Bunun nedeni ise genellikle wifi anteni arızasıdır. Wifi anteni değiştiğinde sorununuzda ortadan kalkmış olacaktır. Wifi anteni de entegreye bağlı olan bir parça olduğundan dolayı uzmanlık gerektirir. TEKNOTAX bu işlemi de profesyonel ekibiyle kısa sürede garantili olarak yapacaktır.

TEKNOTAX.COM

NELER YAPIYORUZ?

İPhone 6 Wifi Sorunu

iPhone 6 Wifi Sorunu işlemi profesyonel teknisyenler tarafından yapılır. Bizimle iletişime geçerek iPhone 6 Wifi sorunları, iPhone 6 Wifi Sorunu fiyatı, iPhone 6 Wifi sorunu ve iPhone 6 Wifi sorunu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

iPhone 6S Wifi Sorunu

iPhone 6S Wifi Sorunu işlemi profesyonel teknisyenler tarafından yapılır. Bizimle iletişime geçerek iPhone 6S Wifi sorunları, iPhone 6S Wifi Sorunu fiyatı, iPhone 6S Wifi sorunu ve iPhone 6S Wifi sorunu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz

İPhone 7 Wifi Sorunu

iPhone 7 Wifi Sorunu işlemi profesyonel teknisyenler tarafından yapılır. Bizimle iletişime geçerek iPhone 7 Wifi sorunları, iPhone 7 Wifi Sorunu fiyatı, iPhone 7 Wifi sorunu ve iPhone 7 Wifi sorunu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İPhone 7 Plus Wifi Sorunu

iPhone 7 Plus Wifi Sorunu işlemi profesyonel teknisyenler tarafından yapılır. Bizimle iletişime geçerek iPhone 7 Plus Wifi sorunları, iPhone 7 Plus Wifi Sorunu fiyatı, iPhone 7Plus Wifi sorunu ve iPhone 7Plus Wifi sorunu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İPhone 8 Wifi Sorunu

iPhone 8 Wifi Sorunu işlemi profesyonel teknisyenler tarafından yapılır. Bizimle iletişime geçerek iPhone 8 Wifi sorunları, iPhone 8 Wifi Sorunu fiyatı, iPhone 8 Wifi sorunu ve iPhone 8 Wifi sorunu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İPhone 8 Plus Wifi Sorunu

iPhone 8 Plus Wifi Sorunu işlemi profesyonel teknisyenler tarafından yapılır. Bizimle iletişime geçerek iPhone 8 Plus Wifi sorunları, iPhone 8 Plus Wifi Sorunu fiyatı, iPhone 8 Plus Wifi sorunu ve iPhone 8 Plus Wifi sorunu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İPhone 11 Modelleri Wifi Sorunu

iPhone 11 Wifi Sorunu, iPhone 11 pro Wifi Sorunu, iPhone 11 pro max Wifi Sorunu, iPhone 11 pro max Wifi Sorunu fiyatı ve iPhone 11 Wifi Sorunu fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

İPhone X Wifi Sorunu

iPhone x Wifi Sorunu fiyatı, iPhone x Wifi Sorunu artırma, iPhone x Wifi onarımı, iPhone x Wifi Sorunu fiyatları ve  iPhone x Wifi Sorunu hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İPhone Xr Wifi Sorunu

iPhone xs Wifi Sorunu,iPhone xr Wifi Sorunu fiyatı,iPhone xs Wifi Sorunu onarımı,iPhone xs Wifi Sorunu fiyatı,iPhone xs max Wifi ve iPhone xs max Wifi Sorunu fiyatı hakkında detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.