6 AY GARANTİLİ TEK TAMİR MERKEZİ

Teknotax tarafından yapılan ses sorunu tamiri 6 ay garantilidir. Cihazınız size garanti belgesiyle teslim edilir.

ARAMADAYKEN HOPARLÖRE ALAMIYORUM.

Bu sorun tamamen ses entegresinin arızalı olmasından kaynaklanmaktadır. Çözümü ise ana kart üzerindeki ses entegresinin değişimi ile mümkündür. Bu işlemin bilinçli teknisyenler ve profesyonel ekipmanlarla yapılması gerekmektedir, aksi takdirde gerek ana kart üzerinde gerekse diğer bölümlerde farklı sorunlara sebebiyet verilebilir. Teknik servisimizde bu işlem kısa sürede, güvenli ve garantili bir şekilde gerçekleştirilir.

hemen iletişime geç

ÜCRETSİZ KARGO İLE EVE TESLİM

Türkiye’nin her bölgesinden anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargo numarası ile ürünlerinizi bize ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz. Mağazamızı ziyaret edip yüz yüze hizmetimizle de tanışabilirsiniz. Profesyonel ekipmanlarımızla uzman teknisyenlerimizle sizin için hizmetteyiz.

KONUŞURKEN SES GELMİYOR/GİTMİYOR.

Arama sırasında karşınızdakinin sesi az geliyorsa problem ahize fitrenizdedir. Ahize filtresi kirlendiğinde aşırı toz topladığında bu problemle karşılaşmanız mümkün. Filtre değişimi ile bu sorundan kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Arama sırasında karşıya sesiniz az gidiyorsa bu da mikrofonun tozlandığını gösterir. Temizleme işlemi ile çözülen bir problemdir. Fakat sesiniz hiç gitmiyorsa mikrofon değişimi yapılması gerekmektedir.

YURTİÇİ KARGO GÖNDERİ KODU: 439160898

30 Dakikada Değişim

iPhone ses arıza onarım işlemi 30 dakika sürmektedir. İsterseniz mağazamızda sizi misafir edebiliriz. İsterseniz anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo numaramızla cihazınızı bize gönderin tamir edelim aynı gün kargonuzu size geri gönderelim.

TEKNOTAX.COM

NELER YAPIYORUZ?

İPhone 6 Ses sorunu

iPhone 6 Ses sorunu profesyonel teknisyenler tarafından tamir edilir. Bizimle iletişime geçerek iPhone 6 Ses sorunları, iPhone 6 Ses arızası fiyatı, iPhone 6 Ses sorunu ve iPhone 6 Ses tamiri fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

iPhone 6S Ses sorunu

iPhone 6S Ses sorunu profesyonel teknisyenler tarafından tamir edilir. Bizimle iletişime geçerek iPhone 6S Ses sorunları, iPhone 6S Ses sorunu fiyatı, iPhone 6S Ses sorunu ve iPhone 6S Ses sorunu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz

İPhone 7 Ses sorunu

iPhone 7 Ses sorunu profesyonel teknisyenler tarafından tamir edilir. Bizimle iletişime geçerek iPhone 7 Ses sorunları, iPhone 7 Ses sorunu fiyatı, iPhone 7 Ses sorunu ve iPhone 7 Ses sorunu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İPhone 7 Plus Ses sorunu

iPhone 7 Plus Ses sorunu profesyonel teknisyenler tarafından tamir edilir. Bizimle iletişime geçerek iPhone 7 Plus Ses sorunları, iPhone 7 Plus Ses sorunu fiyatı, iPhone 7Plus Ses sorunu ve iPhone 7Plus Ses sorunu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İPhone 8 Ses sorunu

iPhone 8 Ses sorunu profesyonel teknisyenler tarafından tamir edilir. Bizimle iletişime geçerek iPhone 8 Ses sorunları, iPhone 8 Ses sorunu fiyatı, iPhone 8 Ses sorunu ve iPhone 8 Ses sorunu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İPhone 8 Plus Ses sorunu

iPhone 8 Plus Ses sorunu profesyonel teknisyenler tarafından tamir edilir. Bizimle iletişime geçerek iPhone 8 Plus Ses sorunları, iPhone 8 Plus Ses sorunu fiyatı, iPhone 8 Plus Ses sorunu ve iPhone 8 Plus Ses  sorunu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İPhone 11 Modelleri Ses sorunu

iPhone 11 Ses sorunu, iPhone 11 pro Ses sorunu, iPhone 11 pro max Ses sorunu, iPhone 11 pro max Ses sorunu fiyatı ve iPhone 11 Ses sorunu fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

İPhone X Ses sorunu

iPhone x Ses sorunu fiyatı, iPhone x Ses sorunu, iPhone x Ses sorunu, iPhone x Ses sorunu fiyatları ve  iPhone x Ses sorunu hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İPhone Xr Ses sorunu

iPhone xs Ses sorunu, iPhone xr Ses sorunu fiyatı, iPhone xs Ses sorunu, iPhone xs Ses sorunu fiyatı, iPhone xs max Ses sorunu ve iPhone xs max Ses sorunu fiyatı hakkında detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.