6 AY GARANTİLİ ONARIM

Tüm işlemlerimizde olduğu gibi iPhone şebeke sorunu işlemlerinin tamamında  6 ay garanti veriyoruz.

BASEBAND GRUBU ARIZASI

BASEBAND grubu arızalandığı zaman cihazınız SERVİS YOK & ARANIYOR hatası verecektir. Bu tarz bir hata verdiği zaman cihazınızı fabrika ayarlarına SIFIRLAMAYIN. BASEBAND sorunu yazılımsal bir sorun değildir. Donanımsal arıza olduğu için yazılım atmanız ya da sıfırlamanız bir şey ifade etmeyecektir. Cihazı sıfırladığınızda hem içindeki bilgileriniz kaybolacak hem de cihaz etkinleşmeyecektir. Cihaz kurulum aşamasında kalacaktır.

hemen iletişime geç
Cihazım hattımı okumuyor, servis yok uyarısı veriyor, imei sorgulaması yaptığımda kod vermiyor. Nedeni nedir ?

Tarih/saat ayarlarının doğruluğu kontrol edilip ağ ayarlarının sıfırlanmasına rağmen bu hataları alıyorsanız ”baseband” dediğimiz şebeke entegreniz arazılıdır. Bu donanımsal bir arızadır, teknik desteğe ihtiyacınız var. Cihazınızı SIFIRLAMAYIN/GÜNCELLEMEYİN!

Şebeke sorunu yaşadığımda güncelleme yapsam yada cihazı sıfırlasam sorun çözülür mü?

Cihazın donanımsal onarımı yapılmadan güncellenmesi yada sıfırlanması cihazın etkinleştirilememesine neden olur. Hiç bir işlem yapmadan uzman ellere emanet etmeniz gerekir.

Şebeke arızasını neden yaşarım?

Şebeke entegresinin bileşenlerinde sıvı temas, darbeye bağlı kopma veya fabrikasyon hata nedeniyle akım geçmeme sorunları olabilir. Anakarta bağlantı noktalarındaki ve entegredeki kısa devreler bu soruna neden olur.

Etkinleştirilemiyor uyarısı alıyorum, cihazım kurulum aşamasında kalıyor. Nedeni nedir ?

Şebeke sorunu yaşandığında donanımsal onarım yapılmadan sıfırlama/ güncelleme ile sorunun çözülebileceği düşünüldüğünde veya şebeke arızasının farkedilmediği durumlarda sıfırlama/güncelleme yapılırsa cihaz kurulumda kalır ve etkinleşmez. Bunun sebebi basebandın arızalı olup kurulumda işlemciye imei aktarmasıdır.

Şebeke sorunu / etkinleştirilemiyor sorunu çözülür mü?

Teknotax olarak arızanın sebebini tespit edip onarım konusunda yapılabilecek tüm müdahaleleri profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Uzman teknisyenlerimiz tel ile lehimleme yaparak basebandı kısa devreden kurtarıyorlar. Gerekli durumlarda yazılım atılarak işlem tamamlanıyor.

Şebeke entegresi değişimi/baseband değişimi mümkün mü?

Şebeke entegresi her cihaz için özel ve biriciktir. Değişimi mümkün değildir. Sadece onarım yapılabilir. İşi bilmeyen, tecrübesiz veya öğrenmeye yeni başlayan birine emanet ederseniz bir daha onarımı mümkün olmayacak hasarlar verilebilir. Bu nedenle cihazınızı emanet ederken profesyonel onarım yapacağına inandığınız yerleri tercih ediniz. Teknotax olarak size bu konuda profesyonel destek ve garanti veriyoruz.

Baseband nedir?

Baseband cihazın şebeke arama, bulma ve bağlantıyı devam ettirmeye yarayan bir parçasıdır. Aynı zamanda imei de bu parça üzerine yazılıdır. Baseband işlemci ile senkronize bir şekilde çalışır. Her cihaz için özel kodlamalarla üretilir. Başka bir cihaza aktarılamaz, değiştirilemez. Cihazda baseband arızası meydana geldiğinde şebeke sorunu ortaya çıkar, imei kodu alınamaz yada cihaz etkinleştirilemez.

ŞEBEKE YOK DİYE TELEFONSUZ KALMAYIN!

iPhone şebeke sorunu çözümü uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılır. Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi 6 ay garanti verilir.

teknotax.com

ÜCRETSİZ KARGO

Türkiye’nin her bölgesinden anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargo numarası ile ürünlerinizi bize ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz. Mağazamızı ziyaret edip yüz yüze hizmetimizle de tanışabilirsiniz. Profesyonel ekipmanlarımızla uzman teknisyenlerimizle sizin için hizmetteyiz.

YURTİÇİ KARGO GÖNDERİ KODU: 439160898

iPhone Şebeke Sorunu Tamir Edilebilecek Telefon Modelleri Hangileri?

iPhone 6 Şebeke Sorunu 32GB–64GB–128GB

iPhone 6 Plus Şebeke Sorunu 32GB–64GB–128GB

iPhone 6S Şebeke Sorunu 32GB–64GB–128GB–256 

iPhone 6S Plus Şebeke Sorunu 32GB–64GB–128GB–256 

iPhone 7 Şebeke Sorunu 64GB–128GB–256GB–512GB

iPhone 7 Plus Şebeke Sorunu 64GB–128GB–256GB–512

iPhone 8 Şebeke Sorunu 128GB–256GB–512GB

iPhone 8 Plus Şebeke Sorunu 128GB–256GB–512 

iPhone X Şebeke Sorunu 128GB–256GB–512GB

iPhone XR Şebeke Sorunu 128GB–256GB–512GB

iPhone XS Şebeke Sorunu 128GB–256GB–512GB

iPhone XS Max Şebeke Sorunu 128GB–256GB–512GB

iPhone 11 Şebeke Sorunu 128GB–256GB–512GB

iPhone 11 Pro Şebeke Sorunu 128GB–256GB–512GB

iPhone 11 Pro Max Şebeke Sorunu 128GB–256GB–512GB

TEKNOTAX.COM

NELER YAPIYORUZ?

İPhone 6 Şebeke Sorunu

iPhone 6 Şebeke Sorunu işlemi profesyonel teknisyenler tarafından yapılır. Bizimle iletişime geçerek iPhone 6 şebeke sorunları, iPhone 6 Şebeke Sorunu fiyatı, iPhone 6 şebeke sorunu ve iPhone 6 şebeke sorunu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

iPhone 6S Şebeke Sorunu

iPhone 6S Şebeke Sorunu işlemi profesyonel teknisyenler tarafından yapılır. Bizimle iletişime geçerek iPhone 6S şebeke sorunları, iPhone 6S Şebeke Sorunu fiyatı, iPhone 6S şebeke sorunu ve iPhone 6S şebeke sorunu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz

İPhone 7 Şebeke Sorunu

iPhone 7 Şebeke Sorunu işlemi profesyonel teknisyenler tarafından yapılır. Bizimle iletişime geçerek iPhone 7 şebeke sorunları, iPhone 7 Şebeke Sorunu fiyatı, iPhone 7 şebeke sorunu ve iPhone 7 şebeke sorunu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İPhone 7 Plus Şebeke Sorunu

iPhone 7 Plus Şebeke Sorunu işlemi profesyonel teknisyenler tarafından yapılır. Bizimle iletişime geçerek iPhone 7 Plus şebeke sorunları, iPhone 7 Plus Şebeke Sorunu fiyatı, iPhone 7Plus şebeke sorunu ve iPhone 7Plus şebeke sorunu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İPhone 8 Şebeke Sorunu

iPhone 8 Şebeke Sorunu işlemi profesyonel teknisyenler tarafından yapılır. Bizimle iletişime geçerek iPhone 8 şebeke sorunları, iPhone 8 Şebeke Sorunu fiyatı, iPhone 8 şebeke sorunu ve iPhone 8 şebeke sorunu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İPhone 8 Plus Şebeke Sorunu

iPhone 8 Plus Şebeke Sorunu işlemi profesyonel teknisyenler tarafından yapılır. Bizimle iletişime geçerek iPhone 8 Plus şebeke sorunları, iPhone 8 Plus Şebeke Sorunu fiyatı, iPhone 8 Plus şebeke sorunu ve iPhone 8 Plus şebeke sorunu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İPhone 11 Modelleri Şebeke Sorunu

iPhone 11 Şebeke Sorunu, iPhone 11 pro Şebeke Sorunu, iPhone 11 pro max Şebeke Sorunu, iPhone 11 pro max Şebeke Sorunu fiyatı ve iPhone 11 Şebeke Sorunu fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

İPhone X Şebeke Sorunu

iPhone x Şebeke Sorunu fiyatı, iPhone x Şebeke Sorunu artırma, iPhone x şebeke onarımı, iPhone x Şebeke Sorunu fiyatları ve  iPhone x Şebeke Sorunu hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İPhone Xr Şebeke Sorunu

iPhone xs Şebeke Sorunu,iPhone xr Şebeke Sorunu fiyatı,iPhone xs Şebeke Sorunu onarımı,iPhone xs Şebeke Sorunu fiyatı,iPhone xs max şebeke ve iPhone xs max Şebeke Sorunu fiyatı hakkında detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.