6 AY GARANTİLİ DEĞİŞİM

Teknotax olarak, iPhone şarj tamir işlemlerini garantili olarak yapıyor ve garanti belgenizle birlikte cihazınızı teslim ediyoruz.

TELEFONUM ŞARJ ALMIYOR/YAVAŞ ŞARJ OLUYOR

Telefonlarda en çok karşılaşılan problem şarj ile ilgilidir. Bu problemler batarya kaynaklı ya da şarj entegresi kaynaklı olabilir.

Genelde sorunun batarya kaynaklı olduğu düşünülür ve sadece batarya değişim işlemi yapılır. Eğer şarj entegresi kontrolü yapılmazsa, batarya değişim işleminden kısa süre sonra aynı sorunlarla tekrar karşılaşılır.

hemen iletişime geç

ENTEGRENİN BOZULDUĞUNU NASIL ANLARSINIZ?

  • Entegre arızasını gösteren belirtiler;
  • Cihaz az kullanıldığı halde şarjın çabuk bitmesi
  • Telefonun şarj olma süresinin çok uzun ya da çok kısa olması
  • Pil seviyesinin ani düşüşleri
  • Bataryanın şişmesi
teknotax.com

ŞARJ ENTEGRESİ NEDEN BOZULUR?

Cihaza uygun amperli şarj cihazının kullanılmaması ve araç şarjı kullanılması entegrenin arızalanmasına neden olan etkenlerdir.

YURTİÇİ KARGO GÖNDERİ KODU: 439160898

ŞARJ SORUNUM NASIL ÇÖZÜLÜR?

Şarj entegresinin arızalı olduğu tespit edilirse, uzman teknisyenler ve profesyonel ekipmanlarla entegre değişim işlemi gerçekleşmesi gerekir. Aksi takdirde gerek ana kart üzerinde gerekse diğer bölümlerde farklı sorunlara sebebiyet verilebilir. TEKNOTAX Teknik Servis’te bu işlem kısa sürede, güvenli ve garantili bir şekilde gerçekleştirilir.

TEKNOTAX.COM

NELER YAPIYORUZ?

İPhone 6 Şarj Sorunu

iPhone 6 şarj Sorunu işlemi profesyonel teknisyenler tarafından yapılır. Bizimle iletişime geçerek iPhone 6 Şarj sorunları, iPhone 6 Şarj Sorunu fiyatı, iPhone 6 Şarj sorunu ve iPhone 6 Şarj Sorunu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

iPhone 6S Şarj Sorunu

iPhone 6S Şarj Sorunu işlemi profesyonel teknisyenler tarafından yapılır. Bizimle iletişime geçerek iPhone 6S Şarj sorunları, iPhone 6S Şarj Sorunu fiyatı, iPhone 6S Şarj Sorunu ve iPhone 6S Şarj sorunu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz

İPhone 7 Şarj Sorunu

iPhone 7 Şarj Sorunu işlemi profesyonel teknisyenler tarafından yapılır. Bizimle iletişime geçerek iPhone 7 Şarj sorunları, iPhone 7 Şarj Sorunu fiyatı, iPhone 7 Şarj sorunu ve iPhone 7 Şarj sorunu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İPhone 7 Plus Şarj Sorunu

iPhone 7 Plus Şarj Sorunu işlemi profesyonel teknisyenler tarafından yapılır. Bizimle iletişime geçerek iPhone 7 Plus Şarj sorunları, iPhone 7 Plus Şarj Sorunu fiyatı, iPhone 7Plus Şarj Sorunu ve iPhone 7Plus Şarj sorunu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İPhone 8 Şarj Sorunu

iPhone 8 Şarj Sorunu işlemi profesyonel teknisyenler tarafından yapılır. Bizimle iletişime geçerek iPhone 8 Şarj sorunları, iPhone 8 Şarj Sorunu fiyatı, iPhone 8 Şarj Sorunu ve iPhone 8 Şarj sorunu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İPhone 8 Plus Şarj Sorunu

iPhone 8 Plus Şarj Sorunu işlemi profesyonel teknisyenler tarafından yapılır. Bizimle iletişime geçerek iPhone 8 Plus Şarj sorunları, iPhone 8 Plus Şarj Sorunu fiyatı, iPhone 8 Plus Şarj Sorunu ve iPhone 8 Plus Şarj sorunu fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İPhone 11 Modelleri Şarj Sorunu

iPhone 11 Şarj Sorunu, iPhone 11 pro Şarj Sorunu, iPhone 11 pro max Şarj Sorunu, iPhone 11 pro max Şarj Sorunu fiyatı ve iPhone 11 Şarj Sorunu fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

İPhone X Şarj Sorunu

iPhone x Şarj Sorunu fiyatı, iPhone x Şarj Sorunu onarımı, iPhone x Şarj Sorunu onarımı, iPhone x Şarj Sorunu fiyatları ve  iPhone x Şarj sorunu hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İPhone Xr Şarj Sorunu

iPhone xs Şarj Sorunu,iPhone xr Şarj Sorunu fiyatı,iPhone xs Şarj Sorunu onarımı,iPhone xs Şarj Sorunu fiyatı,iPhone xs max Şarj Sorunu ve iPhone xs max Şarj Sorunu fiyatı hakkında detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.