iPhone Hafıza Yükseltme

iPhone,cep telefonlarına sonradan dahil edilebilecek SD kart girişi maalesef yapmıyor. Bu da demek oluyor ki satın aldığınız cep telefonu nasıl bir hafızaya sahipse onu kullanmak zorundasınız. Belki ilk başlarda telefonunuzun hafızasının az olması sıkıntı yaratmıyor, fakat zaman içerisinde hem telefonunuzda yer kalmıyor, hem de yavaşlıyor olması ister istemez canınızı sıkabiliyor. Teknotax iPhone hafıza yükseltme (arttırma) işlemini Türkiye’de ilk kez gerçekleştirerek sizi cep telefonunuzda sınırlı hafızayla uğraşmaktan kurtarıyor.

6 AY GARANTİ SUNUYORUZ!

Tüm işlemlerimizde olduğu gibi iPhone hafıza yükseltme artırma işlemlerinin tamamında  6 ay garanti veriyoruz.

iPhone Hafıza Nasıl Yükseltilir?

 • iPhone hafıza artırma işlemine öncelikli olarak telefonunuzun içindeki bilgilerin yedeği alınarak başlanır. Bu işlem size hafıza yükseltme esnasında hiçbir şekilde veri kaybına uğramama konforu sağlar.
 • iPhone cep telefonunuz uzman teknisyenlerimiz tarafından açılır ve anakart üzerinde bulunan Nand denilen hafıza belleğinin değişimi gerçekleştirilir. iPhone markalı telefonlarda 3 marka Nand bellek bulunur. Bunlar şöyledir: TOSHİBA, SANDİSK, SKHYNİX,tercih ettiğiniz kapasitedeki orijinal Nand anakartınıza aktarılır.
 • Son olarak cep telefonunuzun iç ve dış temizliği gerçekleştirilerek toplanır ve   İTUNES programı ile orijinal güncel yazılım yüklenir
 • Yazılım işlemi sonrasında telefonunuz 10 aşamadan oluşan bir teste tabi tutulur. Test tamamlandıktan sonra hafıza artırma işlemi yapılmadan size ait veriler İTUNES programı kullanılarak telefonunuza tekrar yüklenir ve işlem tamamlanmış olur.
hemen iletişime geç

CİHAZINIZDA YER SORUNU YAŞAMAYIN

iPhone hafıza yükseltme-arttırma işlemi uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılır. Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi 6 ay garanti verilir.

teknotax.com

ÜCRETSİZ KARGO

Türkiye’nin her bölgesinden anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargo numarası ile ürünlerinizi bize ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz. Mağazamızı ziyaret edip yüz yüze hizmetimizle de tanışabilirsiniz. Profesyonel ekipmanlarımızla uzman teknisyenlerimizle sizin için hizmetteyiz.

YURTİÇİ KARGO GÖNDERİ KODU: 439160898

iPhone Hafıza Yükseltme Yapılabilecek Telefon Modelleri Hangileri?

 • iPhone 6 Hafıza Yükseltme 32 GB–64 GB–128 GB
 • iPhone 6 Plus Hafıza Yükseltme 32 GB–64 GB–128 GB
 • iPhone 6S Hafıza Yükseltme 32 GB–64 GB–128 GB–256 GB
 • iPhone 6S Plus Hafıza Yükseltme 32 GB–64 GB–128 GB–256 GB
 • iPhone 7 Hafıza Yükseltme 64 GB–128 GB–256 GB–512 GB
 • iPhone 7 Plus Hafıza Yükseltme 64 GB–128 GB–256 GB–512
 • iPhone 8 Hafıza Yükseltme 128 GB–256 GB–512 GB
 • iPhone 8 Plus Hafıza Yükseltme 128 GB–256 GB–512 
 • iPhone X Hafıza Yükseltme 128 GB–256 GB–512 GB
 • iPhone XR Hafıza Yükseltme 128 GB–256 GB–512 GB
 • iPhone XS Hafıza Yükseltme 128 GB–256 GB–512 GB
 • iPhone XS Max Hafıza Yükseltme 128 GB–256 GB–512 GB
 • iPhone 11 Hafıza Yükseltme 128 GB–256 GB–512 GB
 • iPhone 11 Pro Hafıza Yükseltme 128 GB–256 GB–512 GB
 • iPhone 11 Pro Max Hafıza Yükseltme 128 GB–256 GB–512 GB
TEKNOTAX.COM

NELER YAPIYORUZ?

İPhone 6 Hafıza Yükseltme

iPhone 6 hafıza yükseltme işlemi profesyonel teknisyenler tarafından yapılır. Bizimle iletişime geçerek iPhone 6 hafıza sorunları, iPhone 6 hafıza yükseltme fiyatı, iPhone 6 hafıza artırımı ve iPhone 6 hafıza fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

iPhone 6S Hafıza Yükseltme

iPhone 6S hafıza yükseltme işlemi profesyonel teknisyenler tarafından yapılır. Bizimle iletişime geçerek iPhone 6S hafıza sorunları, iPhone 6S hafıza yükseltme fiyatı, iPhone 6S hafıza artırımı ve iPhone 6S hafıza fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz

İPhone 7 Hafıza Yükseltme

iPhone 7 hafıza yükseltme işlemi profesyonel teknisyenler tarafından yapılır. Bizimle iletişime geçerek iPhone 7 hafıza sorunları, iPhone 7 hafıza yükseltme fiyatı, iPhone 7 hafıza artırımı ve iPhone 7 hafıza fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İPhone 7 Plus Hafıza Yükseltme

iPhone 7 Plus hafıza yükseltme işlemi profesyonel teknisyenler tarafından yapılır. Bizimle iletişime geçerek iPhone 7 Plus hafıza sorunları, iPhone 7 Plus hafıza yükseltme fiyatı, iPhone 7Plus hafıza artırımı ve iPhone 7Plus hafıza fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İPhone 8 Hafıza Yükseltme

iPhone 8 hafıza yükseltme işlemi profesyonel teknisyenler tarafından yapılır. Bizimle iletişime geçerek iPhone 8 hafıza sorunları, iPhone 8 hafıza yükseltme fiyatı, iPhone 8 hafıza artırımı ve iPhone 8 hafıza fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İPhone 8 Plus Hafıza Yükseltme

iPhone 8 Plus hafıza yükseltme işlemi profesyonel teknisyenler tarafından yapılır. Bizimle iletişime geçerek iPhone 8 Plus hafıza sorunları, iPhone 8 Plus hafıza yükseltme fiyatı, iPhone 8 Plus hafıza artırımı ve iPhone 8 Plus hafıza fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İPhone 11 Modelleri Hafıza Yükseltme

iPhone 11 hafıza yükseltme, iPhone 11 pro hafıza yükseltme, iPhone 11 pro max hafıza yükseltme, iPhone 11 pro max hafıza yükseltme fiyatı ve iPhone 11 hafıza yükseltme arttırma fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

İPhone X Hafıza Yükseltme

iPhone x hafıza yükseltme fiyatı, iPhone x hafıza yükseltme artırma, iPhone x hafıza değişimi, iPhone x hafıza yükseltme fiyatları ve  iPhone x hafıza yükseltme artırma hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İPhone Xr Hafıza Yükseltme

iPhone xs hafıza yükseltme, iPhone xr hafıza yükseltme fiyatı, iPhone xs hafıza yükseltme değişimi, iPhone xs hafıza yükseltme fiyatı, iPhone xs max hafıza ve  iPhone xs max hafıza yükseltme fiyatı hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.