6 AY GARANTİLİ DEĞİŞİM

Teknotax olarak, iPhone Face ID tamir işlemlerini garantili olarak yapıyor ve garanti belgenizle birlikte cihazınızı teslim ediyoruz.

FACE ID NEDİR?

Apple Iphone 8 modelinden sonra parmak izi okuyucusu yerine yüz tanıma sistemi olan FACE ID sistemine geçiş yaptı. Günümüzde hayat kolaylaştıran teknolojilerden biri olan yüz tanıma sistemi Iphone X ile hayatımıza girmiş olup yeni çıkan modellerin hepsinde mevcuttur. Iphone X , Iphone XR, Iphone XS, Iphone XS Max, Iphone 11, Iphone 11 Pro, Iphone 11 Pro Max modellerinde FACE ID mevcuttur.

hemen iletişime geç

IPHONE FACE ID TAMİRİ

En çok yaşadığımız ekran değişimi esnasında bilinçsiz müdahale ile FACE ID ekipmanlarına zarar vermek. Genelde müşterilerimiz ekran değişim işlemi yapılınca FACE ID bozulur mu diye soruyorlar. Ekran değişiminde kesinlikle bozulmaz. Ekran değişimi öncesi çalışıyor ise ekran değişiminden sonra çalışmıyorsa ekran değişimi sırasında yanlış yapılan bir işlem yüzünden FACE ID bozulur.

teknotax.com

FACE ID SİSTEMİ

Cihazın düşmeden veya ağır darbelerden ötürü FACE ID sistemi zarar görebilir. FACE ID sistemi ön kamera ile çalışıyor gibi görünüyor olsa da birkaç parçaya bağlıdır.

Sıvı teması cihazlarda genelde çok fazla görülür. Sıvı temaslarda kamera, sensör ve film tarzı parçalar daha çabuk bozulur veya oksitlenir.

YURTİÇİ KARGO GÖNDERİ KODU: 439160898

GENEL BOZULMA NEDENLERİ

FACE ID cipli ve sadece sizin cihazınıza entegre edilmiş bir sistemdir. Başka bir cihazdan alınıp değiştirilen bir sistem değildir. Her cihazın kendine ait bir FACE ID sistemi mevcuttur. Hasarın boyutu ve yerine göre değişkenlik gösteren tamir süreci için sizin hizmetinizdeyiz. Türkiye’nin her bölgesinden anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi kargo numarası ile ürünlerinizi bize ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz. Mağazamızı ziyaret edip yüz yüze hizmetimizle de tanışabilirsiniz. Profesyonel ekipmanlarımızla uzman teknisyenlerimizle sizin için hizmetteyiz.

TEKNOTAX.COM

NELER YAPIYORUZ?

İPhone 6 Face ID Tamiri

iPhone 6 Face ID Tamiri işlemi profesyonel teknisyenler tarafından yapılır. Bizimle iletişime geçerek iPhone 6 Face ID sorunları, iPhone 6 Face ID Tamiri fiyatı, iPhone 6 Face ID Tamiri ve iPhone 6 Face ID Tamiri fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

iPhone 6S Face ID Tamiri

iPhone 6S Face ID Tamiri işlemi profesyonel teknisyenler tarafından yapılır. Bizimle iletişime geçerek iPhone 6S Face ID sorunları, iPhone 6S Face ID Tamiri fiyatı, iPhone 6S Face ID Tamiri ve iPhone 6S Face ID Tamiri fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz

İPhone 7 Face ID Tamiri

iPhone 7 Face ID Tamiri işlemi profesyonel teknisyenler tarafından yapılır. Bizimle iletişime geçerek iPhone 7 Face ID sorunları, iPhone 7 Face ID Tamiri fiyatı, iPhone 7 Face ID Tamiri ve iPhone 7 Face ID Tamiri fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İPhone 7 Plus Face ID Tamiri

iPhone 7 Plus Face ID Tamiri işlemi profesyonel teknisyenler tarafından yapılır. Bizimle iletişime geçerek iPhone 7 Plus Face ID sorunları, iPhone 7 Plus Face ID Tamiri fiyatı, iPhone 7Plus Face ID Tamiri ve iPhone 7Plus Face ID Tamiri fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İPhone 8 Face ID Tamiri

iPhone 8 Face ID Tamiri işlemi profesyonel teknisyenler tarafından yapılır. Bizimle iletişime geçerek iPhone 8 Face ID sorunları, iPhone 8 Face ID Tamiri fiyatı, iPhone 8 Face ID Tamiri ve iPhone 8 Face ID Tamiri fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İPhone 8 Plus Face ID Tamiri

iPhone 8 Plus Face ID Tamiri işlemi profesyonel teknisyenler tarafından yapılır. Bizimle iletişime geçerek iPhone 8 Plus Face ID sorunları, iPhone 8 Plus Face ID Tamiri fiyatı, iPhone 8 Plus Face ID Tamiri ve iPhone 8 Plus Face ID Tamiri fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İPhone 11 Modelleri Face ID Tamiri

iPhone 11 Face ID Tamiri, iPhone 11 pro Face ID Tamiri, iPhone 11 pro max Face ID Tamiri, iPhone 11 pro max Face ID Tamiri fiyatı ve iPhone 11 Face ID Tamiri fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

İPhone X Face ID Tamiri

iPhone x Face ID Tamiri fiyatı, iPhone x Face ID Tamiri onarımı, iPhone x Face ID Tamiri onarımı, iPhone x Face ID Tamiri fiyatları ve  iPhone x Face ID Tamiri hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İPhone Xr Face ID Tamiri

iPhone xs Face ID Tamiri,iPhone xr Face ID Tamiri fiyatı,iPhone xs Face ID Tamiri onarımı,iPhone xs Face ID Tamiri fiyatı,iPhone xs max Face ID Tamiri ve iPhone xs max Face ID Tamiri fiyatı hakkında detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.