6 AY GARANTİLİ DEĞİŞİM

iPad tabletinizin hafızası garantili olarak yükseltilir. Bu sayede cihazınıza istediğiniz kadar veri stoklayabilirsiniz.

Verileriniz Kaybolmuyor

Cihazın içindeki verilerinizin yedeklerini alıyoruz ve sıfırlıyoruz. Bu işlem hafıza yükseltme işlemi için önemli bir adım. Böylelikle verilerinizi kaybetmiyorsunuz.

hemen iletişime geç

iPad’imi Kargo İle Göndermek İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Türkiye’nin neresinde olursanız olun iPad tabletinizin hafızasını yükseltme hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ KARGO ile cihazınızı bize kargo kodumuzu kullanarak gönderebilir ve tamir ettirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey size en yakın kargo şubesine giderek cihazınızı teslim etmektir. Cihazınız en geç 3 iş günü içerisinde size tekrar teslim edilecektir.

iPad Hafıza Yükseltme İşlemi Nasıl Yapılır?

Cihazınız uzman teknisyenlerimiz tarafından açılıp anakart üstünde bulunan NAND (Hafıza Belleği) değişim işlemi gerçekleştirilir.  Apple cihazlarda 3 marka NAND bellek bulunmaktadır. TOSHİBA, SANDİSK, SKHYNİX tekrar anakartınıza tercih ettiğiniz kapasitelerde orjinal NAND takılır.

YURTİÇİ KARGO GÖNDERİ KODU: 439160898

Hafıza Yükseltme Sonrası İşlemler

NAND takılma işlemi bittikten sonra cihazınız iç temizliği yapılır. (Hoparlör, mikrofon, ön ve arka kameralar, şarj soketi) İç temizlik işlemi sonrası cihazınız eksiksiz bir şekilde toplanıp İTUNES programı ile orijinal güncel yazılım yüklenir. Yazılım işlemi bittikten sonra cihazınız 10 aşamadan oluşan test işlemine girer.  Test bittikten sonra hafıza yükseltme işlemini yapmadan önce en başta aldığımız size ait veriler iTUNES programı ile cihazınıza tekrardan yüklenir.

TEKNOTAX.COM

HAFIZA YÜKSELTMEYE UYGUN IPAD MODELLERİ

IPAD 5. NESİL HAFIZA YÜKSELTME

IPAD 6. NESİL HAFIZA YÜKSELTME

IPAD 7. NESİL HAFIZA YÜKSELTME

IPAD 8. NESİL HAFIZA YÜKSELTME

IPAD MiNi 3-4-5 HAFIZA YÜKSELTME

IPAD AIR 1-2-3 HAFIZA YÜKSELTME

IPAD PRO 9,7-10,5-11 inc HAFIZA YÜKSELTME

IPAD PRO 12,9 inc (1.-2.-3. NESiL) HAFIZA YÜKSELTME