6 AY GARANTİLİ DEĞİŞİM

iPad tabletiniz herhangi bir nedenden dolayı ekranında kırılma meydana gelmiş ya da çatlamışsa yalnızca ön camını değiştirerek yeni bir tablet alma sorunundan kurtulabilirsiniz.

 

iPad Dokunmatik Ön Cam Değişimi

iPad dokunmatik ön cam değişim işlemi esnasında LCD ekran değişimi gerekmez. Bu nedenle servisimizde yalnızca dokunmatik camı değiştirerek iPad’inizi ilk günkü haline dönüştürebiliriz. Ön cam değişimi sonrasında tabletinizi en iyi şekilde kullanmak istiyorsanız mutlaka bu işi profesyonel bir serviste hallettirmeniz gerekir. Teknotax uzman teknisyenleri cihazınızın ön camını değiştirerek sorunsuz kullanmanızı sağlar.

hemen iletişime geç

iPad’imi Kargo İle Göndermek İstiyorum Ne Yapmalıyım?

 

Türkiye’nin neresinde olursanız olun iPad tabletinizi tamir hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ KARGO ile cihazınızı bize kargo kodumuzu kullanarak gönderebilir ve tamir ettirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey size en yakın kargo şubesine giderek cihazınızı teslim etmektir. Cihazınız en geç 3 iş günü içerisinde size tekrar teslim edilecektir.

iPad LCD Ekran Değişimi

iPad cihazınızı düşürüp ekranını kırmışsanız açtığınızda ses var görüntü yoksa bu durumda ekran üzerinde lekelenmeler, ölü pikseller oluşmuş olabilir. Bu durum iPad LCD arızasından meydana gelir. Ekranı zarar görmüş cihazınızı bize göndererek tamir işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

YURTİÇİ KARGO GÖNDERİ KODU: 439160898

UYGUN FİYAT PROFESYONEL HİZMET

Apple iPad dokunmatik ön cam ve LCD ekran değişimi hizmetlerini uygun fiyat, orijinal yedek parça ve profesyonel ekipmalarımızla sağlıyoruz. TEKNOTAX Teknik Servis’te bu işlem kısa sürede, güvenli ve garantili bir şekilde gerçekleştirilir.

 

TEKNOTAX.COM